Strona w przebudowie. Za utrudnienia przepraszamy.
Rehabilitacja

Rehabilitacja

 

           

 

Organizujemy i dofinansowujemy codzienną rehabilitację podopiecznych "Dorotkowa" w ramach projektów DOFINANSOWANYCH PRZEZ PAŃSTWOWY FUNDUSZ REHABILITACJI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH. Aktualnie (2019) terapię naszych podopiecznych organizujemy i dofinansowujemy w ramach projektów: 

  • "Do Świata z Dorotkowem. Rehabilitacja dzieci, młodzieży i dorosłych z niepełnosprawnościami, w szczególności obciążonych anomaliami genetycznymi" (edycja 2019-2020); W projekcie uczestniczy 180 rodzin z dziećmi z niepełnosprawnościami, zamieszkałych na terenie województw: dolnośląskiego, kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, mazowieckiego, podlaskiego, pomorskiego, wielkopolskiego i śląskiego (dofinansowanie: PFRON). regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie (2019-2020). Rekrutacja do projektu: ZAMKNIĘTA. Kolejna edycja: kwiecień 2020 r. Kierownik projektu: Danuta Zielińska (woj.mazowieckie, wielkopolskie, śląskie); Anna Lemańska (koordynator na woj. kujawsko-pomorskie, pomorskie, dolnośląskie, lubuskie).


  • "Z Dorotkowem łatwiej. Rehabilitacja dzieci, młodzieży i osób dorosłych z niepełnosprawnościami" (Edycja 2019-2022). W projekcie uczestniczą 52 rodzinki z dziećmi obciążonymi anomaliami genetycznymi (głównie Trisomią 21) z Torunia i powiatu toruńskiego (dofinansowanie: PFRON; regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie). Rekrutacja ZAMKNIĘTA. Kolejna rekrutacja: kwiecień 2020 r., kierownik projektu: Marcelina Dąbrowska, e-mail: marcelina.dabrowska[at]dorotkowo.pl