Kontakt

Kontakt

 

 

Adres:
87-100 Toruń, ul. Szosa Chełmińska 254/258

Sekretariat (sprawy ogólne): poniedziałek 13.00-17.00, wtorek-piątek: 9.00-13.00;
tel.: 606 646 615, e-mail: dorotkowo[at]dorotkowo.pl

DNIA 4 SIERPNIA SEKRETARIAT BĘDZIE NIECZYNNY

W sprawach udziału w projektach realizowanych przez Dorotkowo i dofinansowanych przez PFRON dzwoń/pisz do koordynatorów projektów: 


"Z Dorotkowem łatwiej..." (Toruń i pow. toruński)
Agnieszka Felsmann, agnieszka.felsmann[at]dorotkowo.pl, tel.: 734 448 710
Monika Korycka, monika.korycka[at]dorotkowo.pl, tel.:  784 008 269

poniedziałek–piątek 8.00–16.00
pierwszy poniedziałek miesiąca 10.00–18.00
zd[at]dorotkowo.pl

Koordynatorki Zespołu pedagogów i logopedów
Justyna Słupkowska (justyna.slupkowska[at]dorotkowo.pl)
Dyżury: poniedziałki 17.30 -19.30, czwartki 17.00-18.00 

Anna Mazurkiewicz (anna.mazurkiewicz[at]dorotkowo.pl)
Dyżury: 
poniedziałki 18.00-19.00 i wtorki 12.00-13.00

 

Koordynator Zespołu Terapeutów Ruchowych oraz Terapeutów Integracji Sensorycznej
Tomasz Graczyk (tomasz.graczyk[at]dorotkowo.pl)
Dyżury: poniedziałki 17.30 -19.30

 

"Dorotkowo Pomaga. Rehabilitacja dzieci, młodzieży i dorosłych z Zespołem Downa"
(woj. dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, mazowieckie, łódzkie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie i śląskie)

Paulina Bujanowska (kierowniczka), paulina.bujanowska[at]dorotkowo.pl, tel.: 784 567 359
(dyżur w siedzibie Dorotkowa: pierwsza środa miesiąca 12.00–18.00; dyżur telefoniczny: każdy pon., czwartek 12.00–14.00)
Kierownie projektem oraz opieka nad podopiecznymi i kadrą z  woj. kujawsko-pomorskiego;


Jolanta Kordek (koordynatorka), jolanta.kordek[at]dorotkowo.pl, tel.: 694 665 028
(dyżur: pierwsza środa miesiąca 12.00–18.00; dyżur telefoniczny: każdy pon., czwartek 12.00–14.00)
opieka nad podopiecznymi i kadrą z  woj. pomorskiego, mazowieckiego i warmińsko-mazurskie

 

Anna Kamińska (koordynatorka), anna.kaminska[at]dorotkowo.pl, tel.: 692 828 512
(dyżur: pierwsza środa miesiąca 12.00–18.00; dyżur telefoniczny: każdy pon., czwartek 12.00–14.00)
opieka nad podopiecznymi i kadrą z  woj. wielkopolskiego

 

Alicja Raczycka (koordynatorka), alicja.raczycka[at]dorotkowo.pl, tel.: 888 032 976
(dyżur: pierwsza środa miesiąca 12.00–18.00; dyżur telefoniczny: każdy pon., czwartek 12.00–14.00)
opieka nad podopiecznymi i kadrą z  woj. dolnośląskiego, łódzkiego i śląskiego.

 

Koordynatorki Merytoryczne Zespołu pedagogów, logopedów i psychologów
Justyna Słupkowska/neurologopeda kliniczna (justyna.slupkowska[at]dorotkowo.pl)
Dyżury: poniedziałki 17.30 -19.30, czwartki 17.00-18.00 

Anna Mazurkiewicz/logopeda, oligofrenopedagog (anna.mazurkiewicz[at]dorotkowo.pl)
Dyżury: poniedziałki 17.00-18.00

Sonia Michalczuk/psycholog (sonia.michalczuk[at]dorotkowo.pl)

 

Koordynatorzy Merytoryczni Zespołu Terapeutów Ruchowych oraz SI
Katarzyna Cłapińska (katarzyna.clapinska[at]dorotkowo.pl)

Tomasz Graczyk (tomasz.graczyk[at]dorotkowo.pl)
Dyżury: poniedziałki 17.30 -19.30

Małgorzata Szymczak (malgorzata.szymczak[at]dorotkowo.pl)

 


Zarząd
dr n. hum. Katarzyna Minczykowska-Targowska (prezes)
dyżur: poniedziałki 12.00-17.00 (prosimy o wcześniejszą zapowiedź przyjścia), e-mail: zarzad[at]dorotkowo.pl
Istnieje też możliwość umówienia się w innym terminie pod tel. 606 646 615, dorotkowo[at]dorotkowo.pl

dr n. hum. Michał Targowski - wiceprezes (mt[at]umk.pl)

mec. Mira Kowalczykiewicz-Brycht - sekretarz zarządu (mira.kowalczykiewicz-brycht[at]dorotkowo.pl)

 

Rada Rodziców
Dorota Purzycka - przewodnicząca (rada.rodzicow[at]dorotkowo.pl)

 

Integracyjny Klub i Klubik Dorotkowa oraz Obsługa Wolontariatu Dorotkowa
Monika Szcząchor - kierownik (monika.szczachor[at]dorotkowo.pl), 600 542 116
poniedziałek-piątek 15.00-17.30

 

Księgowość (firma zewnętrzna)
Katarzyna Dylewska (ZUS, US; kasia[at]biurotorun.pl)
Dorota Maciejewska (księgi/sprawozdawczość finansowa; dorota[at]biurotorun.pl)

 

Referent gospodarczy (awarie, intendentura): Lucyna Zalewska, tel. 784 69 50 50, lucyna.zalewska[at]dorotkowo.pl